Autoškola Mikeska Zlín

Ceník


Kurz - osobní automobil (skupina B)19.500,- Kč

Motorová vozidla s max. přípustnou hmotností do 3.500 kg a max. 8 místy k sezení kromě místa řidiče, smí být připojeno přípojné vozidlo o max. přípustné hmotnosti do 750 kg. Jízdní soupravy s max. přípustnou hmotností soupravy do 3.500 kg. Traktory a samojízdné pracovní stroje s max. přípustnou hmotností do 3.500 kg.

Kondiční jízda (skupina B) - 45. min.610,- Kč

Výcvik je určen pro držitele řidičského oprávnění skupiny B, kteří mají zájem o zdokonalení řidičských dovedností, nebo pro zájemce, kteří delší dobu neřídili, nebo mají zájem o procvičení jednotlivého úkonu při řízení vozidla (např. parkování), případně chtějí vyzkoušet řízení na určité trase (do zaměstnání, na chatu apod.).

*) Uvedené ceny jsou konečné. U řidičských oprávnění obsahují veškeré zákonem stanovené hodiny teoretické výuky a praktického výcviku a všechny potřebné učební pomůcky včetně závěrečné zkoušky.

Kurz autoškoly na splátky


Autoškola Mikeska ve Zlíně nabízí možnost kurzu autoškoly na splátky bez navýšení. Při zahájení výuky zaplatíte pouze 4.500,- Kč a další splátky jsou dohodnuty s autoškolou. Celková částka za kurz však musí být zaplacena do konce Vašeho výcviku, tzn. před absolvováním závěrečné zkoušky.

2009-2024 © Autoškola Mikeska Zlín - s autoškolou za zábavou
Doporučujeme: Pizzerie Premiera Zlín | Doprava Mikeska Zlín